Утасны жагсаалт

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН НУТГИЙН БОЛОН ТӨРИЙН ЗАХИРГААНЫ БАЙГУУЛЛАГУУДЫН УДИРДЛАГА АЛБАН ХААГЧДЫН УТАСНЫ ДУГААР

 

2017-01-02 12:45:36

 

 

Овог, нэр

 

Албан тушаал

Утасны дугаар

Суурин

Хөдөлгөөнт

АЙМГИЙН УДИРДЛАГА

1

Г.Бямбаа

ИТХ-ын дарга

70362274

99491359

2

Ш.Оргил

Аймгийн Засаг дарга

70362223

99118280

3

Ж.Сайнцог

Аймгийн Засаг даргын хөгжлийн бодлогын асуудал хариуцсан орлогч

70362558

99019435

4

Б.Нарантуяа

Аймгийн Засаг даргын Нийгмийн бодлогын асуудал хариуцсан орлогч

70363736

99046064

5

Ө. Сувдаа

Аймгийн ЗДТГ-ын дарга

70363834

99492009

6

Э.Оюунболд

ИТХ-ын нарийн бичгийн дарга

70363966

99492021

АЙМГИЙН ИРГЭДИЙН ТӨЛӨӨЛӨГЧДИЙН ХУРЛЫН АЖЛЫН АЛБА

7

П.Баярцэцэг 

Аймгийн ИТХ-ын ажлын албаны дотоод асуудал хариуцсан ахлах ажилтан

70363899

99168693

8

Ш.Баярмаа

Аймгийн ИТХ-ын ажлын албаны санал, өргөдөл гомдол хариуцсан ажилтан

 

99066740

9

С.Баяржаргал

ГХУСАЗСЗ-ийн нарийн бичгийн дарга

 

99926369

10

Э.Ариунтунгалаг

Бичиг хэрэг, нярав

 

99497111

11

Н.Эрдэнэсүх

Хуралдааны асуудал хариуцсан ажилтан

 

99444381

12

Г.Мөнгөнзаяа

Хэвлэл мэдээлэл олон нийттэй харилцах асуудал хариуцсан ажилтан

70362140

99800188

ТӨРИЙН ЗАХИРГААНЫ УДИРДЛАГЫН ХЭЛТЭС

13

Б.Болорзул

Хэлтсийн  дарга

70362496

99053393

14

Б.Ариундэлгэр

Хүний нөөцийн бодлого хариуцсан мэргэжилтэн

70363849

99880421

15

Ш.Энхмаа

Эрх зүйн актын хэрэгжилт, дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн

70361111

99498885

16

Л.Төгөлдөр

Аймгийн Засаг даргын туслах, гадаад харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн

70362139

99400027

17

Н.Дүүрэнбаяр

Санал, өргөдөл, гомдол, шагнал хариуцсан мэргэжилтэн

70361111

99148224

18

Ч.Гандүүрэн

Дотоод сүлжээ хариуцсан мэргэжилтэн

-

99093600

19

Э.Энхцэцэг

Архив, бичиг хэргийн эрхлэгч

70363592

99148266

20

Б.Баярчимэг

Төрийн үйлчилгээний нэгдсэн төвийн менежер

70362310

99129740

ХУУЛЬ, ЭРХ ЗҮЙН ХЭЛТЭС

21

Д.Ёндонжамц

Хэлтсийн дарга

70363858

94111199

22

Д.Баттүвшин

Эрх зүйн сургалт сурталчилгаа, системчлэл хариуцсан  мэргэжилтэн

70363535

99106454

23

Л.Баярсүрэн

Авилга, хүний эрхийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

99720910

24

Б.Хишигням

Архивын тасгийн  дарга

70363823

99234481

25

М.Агиймаа

Сан хөмрөгийн эрхлэгч

 

94842080

26

Д.Отгонцэцэг

Архивч

 

99262701

27

Б.Мөнхцэцэг

Мэдээллийн технологийн ажилтан

 

99498910

ХӨРӨНГӨ ОРУУЛАЛТ, ХӨГЖЛИЙН БОДЛОГО,

ТӨЛӨВЛӨЛТИЙН ХЭЛТЭС

28

    А. Эрдэнэгэрэл

Хэлтсийн дарга

70362266

99499330

29

    Д.Бүрэнжаргал

Хүнс, хөдөө аж ахуй, үйлдвэрлэлийн бодлого хариуцсан ахлахмэргэжилтэн

70363820

99499309

30

    Б.Мөнхжаргал

Худалдаа үйлчилгээ  хариуцсан мэргэжилтэн

 

88031337

31

    Я.Мөрөн

Эдийн засаг, хөгжлийн бодлого төлөвлөлтийн мэргэжилтэн

 

96675676

32

    С.Жавзанжамба

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын бодлого хариуцсан мэргэжилтэн

 

99220846

33

     П.Ган-Очир

Дэд бүтцийн бодлого хариуцсан мэргэжилтэн

70363793

99147988

34

     Б.Отгонбаасан

Хөрөнгө оруулалт хариуцсан мэргэжилтэн

 

99401299

НИЙГМИЙН БОДЛОГЫН ХЭЛТЭС

35

  Ж.Батсайхан

Хэлтсийн дарга

70363959

99084811

36

  Б. Оюун

Боловсролын бодлого хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

70362150

99814380

37

  Ц.Отгонтуяа

Соёл урлаг  хүүхэд залуучууд, жендерийн  бодлого хариуцсан мэргэжилтэн

 

99172704

38

  Э.Оюун-Эрдэнэ

Хүн амын хөгжил, хөдөлмөр эрхлэлт, нийгмийн хамгааллын бодлого хариуцсан мэргэжилтэн

70363849

99149118

39

  Д.Отгонгэрэл

Эрүүл мэндийн бодлого хариуцсан мэргэжилтэн

70362150

95552435

САНХҮҮ, ТӨРИЙН САНГИЙН ХЭЛТЭС

40

  М.Нарантуяа

Хэлтсийн дарга

70362479

99084105

41

  Х.Мөнхжаргал

Төсвийн ерөнхий нягтлан бодогч

70363844

99498674

42

  О.Мөнхбаяр

Төсвийн зарлагын мэргэжилтэн

70363467

99669959

43

  Б.Наранзул

Төсвийн орлого, бүртгэлийн мэргэжилтэн

 

99866612

44

  Ж.Хишигдэлгэр

Төрийн сангийн дотоод хяналт хариуцсан мэргэжилтэн

70362544

94642189

45

  Х.Оюунбилэг

Төрийн сангийн мэргэжилтэн

 

99773441

46

  Э.Ганчимэг

 Төрийн сангийн мэргэжилтэн

 

99064640

ХЯНАЛТ-ШИНЖИЛГЭЭ, ҮНЭЛГЭЭ, ДОТООД АУДИТЫН ХЭЛТЭС

47

  Д. Лувсандагва

Хэлтсийн дарга

70363840

99800707

48

  Д.Хишигбат

Хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

70363124

99014518

49

  Б.Ариунчимэг

Дотоод аудит хариуцсан мэргэжилтэн

 

99129026

50

  Д.Одонтунгалаг

Хэвлэл мэдээлэл, олон нийттэй харилцах ажилтан

-

99497797

ЦЭРГИЙН ШТАБ

51

  А.Бүрнээбаатар

Штабын дарга

70362303

99135267

52

  Б.Энхболд

Дайчилгаа, тоо бүртгэлийн офицер

70362570

99243302

53

  Б.Мөнгөнцоож

Орон нутгийн хамгаалалт, сургалтын офицер

70362570

89007090

95457090

НИЙТЛЭГ ҮЙЛЧИЛГЭЭНИЙ АЛБА

54

 Ш.Доржпалам

Албаны дарга

70363684

 

55

 Ц.Уранцэцэг

Нягтлан

70362391

99924809

56

 Б.Ариундэлгэр

Нярав

 

99880421

57

 Ч.Дэлгэрмөрөн

Бичээч

70363592

94442222

АЙМГИЙН ЗАСАГ ДАРГЫН ЭРХЛЭХ АСУУДЛЫН ХҮРЭЭНИЙ ХЭРЭГЖҮҮЛЭГЧ АГЕНТЛАГУУД

 

1

 Б. Батзориг

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын газрын дарга

70363653

99997488

2

 Б.Баттулга

Биеийн тамир спортын газрын дарга

70363977

99230457

96680457

3

 Ч.Жаргалсайхан

Боловсрол, соёл урлагийн газрын дарга

70362165

99080401

4

 М.Дамдинхорол

Гаалийн газрын дарга

70363883

99090409

5

 Б.Саруултөгс

Газрын харилцаа, барилга хот байгуулалтын газрын дарга

70363800

91111337

6

 П.Оюун

Гэр бүл, хүүхэд, залуучуудын хөгжлийн газрын  дарга

70362269

99499986

7

 Ж.Отгонхүү

Мэргэжлийн хяналтын газрын дарга

70362408

99093396

8

 Г.Баатар

Онцгой байдлын газрын дарга

70362255

99160852

9

 П.Эрдэнэсайхан

Орон нутгийн өмчийн газрын дарга

70362127

99093734

10

 Б.Дарихжав

Санхүүгийн хяналт, аудитын алба

-

99859862

11

 Д.Ган-Отгон

Стандарт, хэмжил зүйн хэлтсийн дарга

70362507

99159540

12

 Д.Гүндэгмаа

Статистикийн хэлтсийн дарга

70363694

99051724

13

 Х.Батболд

Татварын хэлтсийн дарга

70362363

99096361

14

 М.Рэгзэдмаа

Ус, цаг уур орчны шинжилгээний албаны дарга

70362306

99499915

15

 Л.Зоригтбаатар

Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний газрын дарга

70363049

99492073

16

 Б.Мөнхтөр

Хүнс, хөдөө аж ахуйн газрын дарга

70363414

99093285

17

 Г.Эрдэнэбат

Цагдаагийн газрын дарга

70363033

99352662

18

 Ц.Хэрлэн

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх албаны дарга

70362491

89086333

98110634

19

 Д.Ганхуяг

Шүүхийн шинжилгээний албаны дарга

-

99393240

20

 Ж.Од

Эрүүл мэндийн газрын дарга

70363586

99043444

21

 С.Отгонжаргал

Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын хэлтсийн дарга

70363808

99492011

22

 Ц.Алтантуяа

Улсын Бүртгэлийн хэлтсийн дарга

70363009

99097417

23

 Ц.Эрдэнэчимэг

Нэгдсэн эмнэлгийн дарга

70362559

88361111

24

 Д. Уранбилэг

Сэлэнгийн долгио чуулгын дарга

70362439

99086700

25

 С.Шинэчимэг

Нийтийн номын сангийн дарга

70362283

99941486

26

 Л.Бямбаа

Аймгийн нэгдсэн мүзей

70366044

99291956

27

 Ч.Энхтуяа

Аудитын газрын дарга

70363040

99013160

28

 Ж.Мөнхжаргал

Аймгийн ерөнхий прокурор, хууль цаазын итгэмжит зөвлөх

70362248

99092853

29

 Б.Батзориг

Аймаг дахь эрүү, иргэний хэргийн давж заалдах шатны ерөнхий шүүгч

70362193

99018731

30

 Б.Эрдэнэхишиг

Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүхийн ерөнхий шүүгч

70363696

96672429

31

 Л.Энхтайван

Иргэний хэргийн анхан шатны шүүхийн ерөнхий шүүгч

70362445

99005519

32

 Л.Одбаатар

Аймаг дахь захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн ерөнхий шүүгч

70363474

99120880

33

 М.Нямсүрэн

Сэлэнгэ аймаг дахь Шүүхийн Тамгын газрын дарга

70363836

99491156

34

 Б.Есүхэй

Тагнуулын газрын дарга

70363803

99067006

35

 Х.Дамдинсүрэн

0243-р ангийн захирагч

70363067

99875777

98115110

36

 С.Энхсүх

0101-р ангийн захирагч

70363945

88102882

99919155

37

 Ю.Ариунболд

Хилийн мэргэжлийн хяналтын албаны дарга

70363038

99059625

38

 Б.Мөнхбат

Гадаадын иргэн харьяатын газрын хойд бүс дэх газар

-

99996970

39

 Д. Бямбаа

Тужийн нарсны байгалийн цогцолборт газрын хамгаалалтын захиргааны дарга

70363492

99498338

40

 Б.Мөнхбат

Сэлэнгэ барилга захиалагч ОНӨААТҮГ-ын дарга

70362414

99893247

41

 Э.Эрдэнэбаатар

Сэлэнгэ энерго ОНӨААТҮГ-ын дарга

70363965

99492488

42

 Д.Бат-Эрдэнэ

Цант Орхон ОНӨААТҮГ-ын захирал

70367237

99811318

43

 Л.Балдорж

Гавшгай Ус ОНӨААТҮГ-ын захирал

70368287

99081179

44

 О.Баатарцогт

Сэлэнгэ үйлчилгээ ОНӨААТҮГ-ын захирал

-

88114695

45

 Н.Дүүрэнбат

Дархан-Сэлэнгийн цахилгаан түгээх сүлжээ ХК-ний захирал

70363804

99068912

46

 М.Батболд

Урсгал ус ХХК-ийн захирал

70363741

99030931

47

 Д.Анхбаяр

Мэдээлэл холбоо сүлжээ ХХК-ний Сэлэнгэ аймаг дахь газрын дарга

70363988

99106486

48

 Д.Чойжамц

МЦХК-ний Сэлэнгэ аймаг дахь газрын дарга

70362312

96882345

49

 Ж.Хүдэрбаатар

Авто тээврийн үндэсний төвийн Сэлэнгэ аймаг дахь авто тээврийн газрын дарга

70362094

99497989

АРИЛЖААНЫ БАНК

85

Д.Ариунболд

Төрийн банкны захирал

70363635

99084592

86

Н.Туул

Хас банкны захирал

70362586

99104567

87

О.Дамдинпүрэв

ХААН банкны захирал

70362181

99106564

88

Э.Эрдэнэсайхан

Голомт  банкны захирал

70111646-4300

99072950

89

Д.Оюун-Эрдэнэ

Капитал банкны захирал

70363751

99084783

СУРГУУЛИЙН ЗАХИРЛУУД

91

Ц.Рэнцэнноров

1-р сургууль

70362183

99224490

92

С.Энхтайван

2-р сургууль

70363056

99960223

93

Л.Уянга

3-р сургууль

70362104

99499756

94

Н.Энхтөр

4-р сургууль

70363934

99880266

95

Б.Болд

5-р 9 жил

70362142

99223603

96

Д.Галсанцэрэн

6-р сургууль

 

99498282

97

О.Наранбаатар

Спорт сургууль

70363139

99051721

МСҮТ-ИЙН ЗАХИРЛУУД

98

Д.Загдгочоо

Сүхбаатар сумын Мэргэжил сургалт үйлдвэрлэлийн төвийн захирал

70362371

9949

99

У.Дашчийрэв

Шаамар сумын Мэргэжил сургалт үйлдвэрлэлийн төвийн захирал

 

91148741

100

Ц.Эрдэнэчулуун

Мандал сумын Мэргэжил сургалт үйлдвэрлэлийн төвийн захирал

 

99002525

ЦЭЦЭРЛЭГИЙН ЭРХЛЭГЧ НАР

101

Ц.Мянганбаяр

1-р цэцэрлэг

 

99495892

102

Ц.Хишигмаа

2-р цэцэрлэг

 

99894247

103

П.Амарсанаа

3-р цэцэрлэг

 

99021441

104

Д.Баяржаргал

4-р цэцэрлэг

 

99499180

105

Г.Төгссайхан

7-р цэцэрлэг

 

95681681

ҮҮРЭН ХОЛБООНЫ ОПЕРАТОРУУД

106

Мобиком

 

 

70363566

107

Скайтел

 

Засаг Даргын Тамгын Газар, Сэлэнгэ аймаг, Монгол улс
7036-2171, 7036-1111
7036-2171, 7036-1111
azdtg@selenge.gov.mn
Сэлэнгэ аймгийн засаг даргын тамгын газар
© 2017 Бүх эрх хуулиар хамгаалагдсан