- Аймгийн тухай
- Удирдлага
- ТАЗС зөвлөл
- Мэдээ
- Нийгэм, э/з
- Ил тод байдал
- Шилэн данс
- Нээлттэй аймаг
№ |
Аймгийн тэргүүний ажилтан |
Сумын нэр |
Албан тушаал |
Ажилтны овог нэр |
Олгох шагнал
|
1 |
Тэргүүний хамт олон |
Сүхбаатар сум |
4-р сургууль |
Захирал Нямжавын Энхтөр |
Өргөмжлөл, 300,0 мян,төг |
2 |
Төрийн захиргааны тэргүүний ажилтан |
Баянгол сум |
Сумын ЗДТГ-ын дарга |
Баяраагийн Болор-Эрдэнэ |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
3 |
Боловсролын тэргүүний ажилтан |
Сайхан сум |
Бүрэн дунд сургуулийн бага ангийн багш |
Мягмарын Энхтуул |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
4 |
Эрүүл мэндийн тэргүүний ажилтан |
Сант сум |
Эрүүл мэндийн төвийн эрхлэгч |
Самбуугийн Долгормаа |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
5 |
Соёл, урлагийн салбарын тэргүүний ажилтан |
Жавхлант сум |
Соёлын төвийн эрхлэгч |
Гилдээгийн Бямбадалай |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
6 |
Биеийн тамир, спортын тэргүүний ажилтан |
Цагааннуур сум |
Бүрэн дунд сургуулийн биеийн тамирын багш |
Лхагвасүрэнгийн Гантөмөр |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
7 |
Санхүү, эдийн засгийн салбарын тэргүүний ажилтан |
Сүхбаатар сум |
Аймгийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч |
Цэдэнгийн Чулуунцэцэг |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
8 |
Худалдаа үйлчилгээний тэргүүний ажилтан |
Сант сум |
“Өглөг баян” нөхөрлөлийн эзэн, худалдагч |
Балжмаагийн Долгорсүрэн |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
9 |
Үйлдвэрлэлийн тэргүүний ажилтан |
Сүхбаатар сум |
“Урсгал ус”ХХК-ий инженер |
Авирмэдийн Алтанзул |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
10 |
Зам тээврийн салбарын тэргүүний ажилтан |
Сүхбаатар сум |
“Сэлэнгэ авто зам, засвар арчлалт” ТӨХК-ий захирал |
Танягийн Булгантамир |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
11 |
Эрчим хүчний салбарын тэргүүний ажилтан |
Сүхбаатар сум |
“Сэлэнгэ Энерго”ОНӨААТҮГ-ын зуухны засварчин |
Пүрэвсүрэнгийн Энхболд |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
12 |
Хууль, хяналтын салбарын тэргүүний ажилтан |
Сүхбаатар сум |
Аймгийн МХГ-ын Улсын байцаагч |
Батхүүгийн Гэрэлмаа |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
13 |
Сайн малчин |
Орхон сум |
Малчин |
Баасанжавын Буянбат |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
14 |
Сайн малчин |
Алтанбулаг сум |
Малчин |
Гатавын Баттулга |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
15 |
Шилдэг уяач |
Цагааннуур сум |
Уяач |
Хуваагийн Эрдэнэгэрэл |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
16 |
Тэргүүний тариаланч |
Баянгол сум |
“Баян шинэ зам”ХХК-ий механикжуулагч |
Мандирын Алтангэрэл |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
17 |
Тэргүүний тариаланч |
Цагааннуур сум |
“Гацуурт” ХХК-ий механикжуулагч |
Баасанжавын Амарсанаа |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
18 |
Тэргүүний сурагч |
Сайхан сум |
Бүрэн дунд сургуулийн 9-р ангийн сурагч |
Лхагвасүрэнгийн Сайнбуян |
Өргөмжлөл Хүндэт тэмдэг 100,0 мян,төг |
№ |
Овог нэр |
Сум |
Сурч байгаа их дээд сургууль |
Анги дамжаа |
Урамшууллын мянган дүн /мян,төг/
|
Батламж |
1 |
Эрдэнэхүү Жавзандулам |
Сайхан |
МУБИС |
Бага ангийн багш 2-р курс |
200.0 |
20.0 |
2 |
Туяа Түвшинжаргал |
Шаамар |
Мандах бүртгэл дээд сургууль |
Ня-бо бүртгэл 4-р курс |
200.0 |
20.0 |
3 |
Орхонбаатар Баттамир |
Орхон |
Идэр дээд сургууль |
Хүнсний технологич 2-р курс |
200.0 |
20.0 |
4 |
Сашка Оргилбаяр |
Зүүнбүрэн |
Этүгэн дээд сургууль |
Анагаах 2-р курс |
200.0 |
20.0 |
5 |
Гэрэлхүү Шинэцэцэг |
Орхонтуул |
МУБИС |
Газар зүй, аялал жуулчлал 2-р курс |
200.0 |
20.0 |
6 |
Амартайван Болор-Эрдэнэ |
Сайхан |
МУИС |
Олон улс судлал 2-р курс |
200.0 |
20.0 |
7 |
Сүхтулга Солонготуяа |
Сүхбаатар |
Тээврийн их сургууль |
Замын аж ахуй 2-р курс |
200.0 |
20.0 |
8 |
Нарандэлгэр Дэлгэрдалай |
Хүдэр |
ХААИС |
Хяналт шинжилгээ үнэлгээ 2-р курс |
200.0 |
20.0 |
9 |
Болд Сүхбат |
Сүхбаатар |
ШУТИС |
Инженер багш 3-р курс |
200.0 |
20.0 |
10 |
Одвог Насанжаргал |
Баянгол |
Этүгэн дээд сургууль |
Уламжлалын их эмч 3-р курс |
200.0 |
20.0 |
11 |
Тогообаатар Хандсүрэн |
Баянгол |
АШУҮИС Дархан салбарын сургууль |
Эх баригч 4-р курс |
200.0 |
20.0 |
12 |
Батхүү Баярзаяа |
Алтанбулаг |
МУБИС |
Монгол хэл, англи хэлний багш 2-р курс |
200.0 |
20.0 |
13 |
Эрдэнэхүү Чанцалдулам |
Сайхан |
МУИС-ийн Орхон салбарын сургууль |
Орос, англи хэлний багш 3-р курс |
200.0 |
20.0 |
14 |
Мөнхбаяр Сүглэгмаа |
Сүхбаатар |
Мандах бүртгэл дээд сургууль |
Ня-бо бүртгэл 3-р курс |
200.0 |
20.0 |
15 |
Цэдэндорж Мөнхжаргал |
Цагааннуур |
Их Засаг их сургууль |
Сэтгүүл зүй 3-р курс |
200.0 |
20.0 |
16 |
Тодбаяр Дэлгэрмаа |
Хүдэр |
БХИС |
Менежмент, төрийн захиргаа 3-р курс |
200.0 |
20.0 |
17 |
Батсуурь Батцэцэг |
Орхонтуул |
СУИС |
Номын сан судлал 2-р курс |
200.0 |
20.0 |
18 |
Даваасүрэн Нямдаваа |
Жавхлант |
АШУҮИС-ийн Дархан салбарын сургууль |
Лабораторийн техникч 3-р курс |
200.0 |
20.0 |
19 |
Батмөнх Уянга |
Сүхбаатар |
ХААИС |
Ургамал хамгаалал хорио 3-р курс |
200.0 |
20.0 |
20 |
Хатанбаатар Батцэцэг |
Баянгол |
Этүгэн дээд сургууль |
Анагаах 3-р курс |
200.0 |
20.0 |
21 |
Од Сэлэнгэ |
Мандал |
МУБИС |
Социологи 4-р курс |
200.0 |
20.0 |